/ Главная / 031961/ПРОЕКТЫ РЕШЕНИЙ ИСПОЛНИТЕЛЬНОГО КОМИТЕТА ОДЕССКОГО ГОРСОВЕТА

031961/ПРОЕКТЫ РЕШЕНИЙ ИСПОЛНИТЕЛЬНОГО КОМИТЕТА ОДЕССКОГО ГОРСОВЕТА

Про затвердження актів приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади м. Одеси гуртожитків з інженерними мережами, зовнішніми інженерними мережами та обладнанням, що належать ПАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур»

ПРОЕКТ

Про затвердження актів приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади м. Одеси гуртожитків з інженерними мережами, зовнішніми інженерними мережами та обладнанням, що належать ПАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур»

Відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішень Одеської міської ради від 23.12.2005 р. № 5050-ІV «Про делегування повноважень з передачі на баланс (в управління) майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Одеси», від 21.12.2012 р. № 2495-VI «Про надання згоди на передачу до комунальної власності територіальної громади м. Одеси гуртожитків з інженерними мережами, зовнішніми інженерними мережами та обладнанням, що належать ПАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур», від 19.02.2013 р. № 2803-VI «Про внесення змін до рішення Одеської міської ради від 21.12.2012 р. № 2495-VI «Про надання згоди на передачу до комунальної власності територіальної громади м. Одеси гуртожитків з інженерними мережами, зовнішніми інженерними мережами та обладнанням, що належать ПАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур», виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити акти приймання-передачі до комунальної власності територіальної громади м. Одеси гуртожитків з інженерними мережами, зовнішніми інженерними мережами та обладнанням, що належать ПАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур» та розташовані в м. Одесі за адресами: вул. Водопровідна, 13-а та вул. Багрицького, 5/7.

2. Комунальному підприємству «Житлово-комунальний сервіс «Хмельницький» прийняти в повне господарське відання гуртожиток з інженерними мережами, мостінням та воротами, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Водопровідна, 13-а.

3. Комунальному підприємству «Житлово-комунальний сервіс «Черьомушки» прийняти в повне господарське відання гуртожиток з інженерними мережами, дитячим майданчиком, мостінням та огорожею, що розташовані за адресою: м. Одеса, вул. Багрицького, 5/7.

4. Департаменту комунальної власності Одеської міської ради прийняти в управління нежитлове приміщення столярної майстерні, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Водопровідна, 13-а.

5. Департаменту міського господарства Одеської міської ради вжити заходів щодо закріплення зазначених в актах приймання-передачі зовнішніх інженерних мереж, що розташовані в м. Одесі за адресами: вул. Водопровідна, 13-а та вул. Багрицького, 5/7, за експлуатаційними організаціями міста.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту міського господарства Одеської міської ради Орловського А.Й.

Міський голова О. Костусєв

Керуюча справами Т. Герасименко

Вик. ПоздняковСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
18.05.2013 14:32

http://www.odessa.ua/

http://www.odessa.ua/50392/