/ Главная / 031858/ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

031858/ПРОЕКТИ РІШЕНЬ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення «Про ліквідацію комунального підприємства «Парксервіс-Одеса»

ПРОЕКТ

 
Про внесення на розгляд Одеської міської ради проекту рішення  «Про ліквідацію комунального підприємства «Парксервіс-Одеса»
 
  
 
Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з нерентабельністю і недоцільністю подальшого існування комунального підприємства «Парксервіс-Одеса», виконавчий комітет Одеської міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Внести на розгляд Одеської міської ради проект рішення «Про ліквідацію комунального підприємства «Парксервіс-Одеса» (додається).
 
2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Підгайного С.Г.
 
 
 
Міський голова                                                                     О. Костусєв
 
 
 
 
Керуюча справами                                                               Т. Герасименко


 
Вик.: Стерлядов
 
 
 
Додаток
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
від
 
 
 
Про ліквідацію комунального підприємства «Парксервіс-Одеса»
 
 
 
Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи недоцільність та нерентабельність подальшого функціонування комунального підприємства «Парксервіс-Одеса», Одеська міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Ліквідувати комунальне підприємство «Парксервіс-Одеса», створене рішенням Одеської міської ради від 16.04.2008 року № 2739-V «Про зміну найменування комунального підприємства «Парксервіс Приморський» та затвердження його статуту у новій редакції».
 
2. Керівнику комунального підприємства «Парксервіс-Одеса» попередити працівників про ліквідацію підприємства.
 
3. Міському голові здійснити ліквідаційні заходи відносно комунального підприємства «Парксервіс-Одеса».
 
4. Департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Одеської міської ради підготувати проект рішення Одеської міської ради, яким передбачити:
4.1. Виключення комунального підприємства «Парксервіс-Одеса» з контролюючих органів за виконанням планових показників з надходження доходів до бюджету м. Одеси по КБК 18020000 «Збір за місця для паркування транспортних засобів», затвердженого додатком 10 до рішення Одеської міської ради від 21.12.2012 р. № 2437-VI «Про бюджет міста Одеси  на 2013 рік».
4.2. Виключення комунального підприємства «Парксервіс-Одеса» з п. 4 рішення Одеської міської ради від 20.09.2011 р. № 1251-VI «Про затвердження Положення про організацію та порядок паркування транспортних засобів у місті Одесі» (зі змінами та доповненнями).
 
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з транспорту, дорожнього господарства, зв'язку і морегосподарського комплексу.
 
 
Міський голова                                                  О. Костусєв
 
 
Проект рішення внесено виконавчим комітетом Одеської міської ради
 
 
Керуюча справами                                              Т. Герасименко
 


Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
10.04.2013 15:07

http://www.odessa.ua/

http://www.odessa.ua/49322/