/ Главная / 031590/ПРОЕКТЫ РЕШЕНИЙ ИСПОЛНИТЕЛЬНОГО КОМИТЕТА ОДЕССКОГО ГОРСОВЕТА

031590/ПРОЕКТЫ РЕШЕНИЙ ИСПОЛНИТЕЛЬНОГО КОМИТЕТА ОДЕССКОГО ГОРСОВЕТА

Про встановлення для населення та інших споживачів тарифів на теплову енергію та послуги опалення й гарячого водопостачання, які надаються дочірнім підприємством “НАША УВАГА” ПП “ЖЕК “НАШ ДІМ”

ПРОЕКТ

Про встановлення для населення та інших споживачів

тарифів на теплову енергію та послуги опалення

й гарячого водопостачання, які надаються

дочірнім підприємством “НАША УВАГА” ПП “ЖЕК “НАШ ДІМ”

Відповідно до пп. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.01.2004 року № 51 «Про затвердження «Порядку розрахунку тарифів на послуги теплопостачання, а також визначення та розподілу дотації на компенсацію різниці між необхідними та встановленими рівнями тарифів», з метою встановлення рівня тарифу, що відповідає економічно-обґрунтованій вартості послуг теплопостачання, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити для населення та інших споживачів тарифи на теплову енергію та послуги опалення й гарячого водопостачання, що надаються дочірнім підприємством “НАША УВАГА” ПП “ЖЕК “НАШ ДІМ” (дахова котельня по вул. Довженка, 2) (додаються).

2. Дочірньому підприємству “НАША УВАГА” ПП “ЖЕК “НАШ ДІМ” довести це рішення у встановленому порядку до відома відповідних споживачів.

3. Це рішення набуває чинності з дати його прийняття.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту фінансів Одеської міської ради Бедрегу С.М.

Міський голова О. Костусєв

Керуюча справами Т. Герасименко

 

Додаток
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
Від №

 

Тарифи
на теплову енергію та послуги опалення й гарячого водопостачання

для населення та інших споживачів,
які надаються ДП “НАША УВАГА” ПП “ЖЕК “НАШ ДІМ”
(дахова котельня по вул. Довженка, 2)

 

з/п
Категорія споживачів
Тариф, грн (з єдиним податком)
 
Теплова енергія
за 1 Гкал
Опалення
за 1 м² опалюваної площі на місяць в опалювальний період
Гаряче водопостачання* (підігрів води)
за 1 м³
1
2
3
4
5
 
1
 
Населення
 
 
408,86
 
7,24
 
21,93
 
2
 
Інші споживачі
 
 
959,46
 
16,98
 
-

 

*Примітка: У разі відсутності квартирних засобів обліку води плата за надані послуги гарячого водопостачання нараховується згідно зі встановленими нормативами (нормами) споживання відповідно до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 15.02.1992 року № 63 «Про впорядкування експлуатації та користування системами комунального водопроводу та каналізації м. Одеси» зі змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 25.02.2010 року № 30.


Керуюча справами Т. Герасименко

Вик. СинятинськийСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
09.01.2013 16:03

http://www.odessa.ua/

http://www.odessa.ua/46812/