/ Главная / 031589/ПРОЕКТЫ РЕШЕНИЙ ИСПОЛНИТЕЛЬНОГО КОМИТЕТА ОДЕССКОГО ГОРСОВЕТА

031589/ПРОЕКТЫ РЕШЕНИЙ ИСПОЛНИТЕЛЬНОГО КОМИТЕТА ОДЕССКОГО ГОРСОВЕТА

Про встановлення для населення тарифів на теплову енергію та послуги опалення й гарячого водопостачання, які надаються дочірнім підприємством “НАША ЗАБОТА” ПП “ЖЕК “НАШ ДІМ”

ПРОЕКТ

Про встановлення для населення тарифів

на теплову енергію та послуги опалення

й гарячого водопостачання, які надаються

дочірнім підприємством “НАША ЗАБОТА” ПП “ЖЕК “НАШ ДІМ”
 
Відповідно до пп. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 20.01.2004 року № 51 «Про затвердження «Порядку розрахунку тарифів на послуги теплопостачання, а також визначення та розподілу дотації на компенсацію різниці між необхідними та встановленими рівнями тарифів», з метою встановлення рівня тарифу, що відповідає економічно-обґрунтованій вартості послуг теплопостачання, виконавчий комітет Одеської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити для населення тарифи на теплову енергію та послуги опалення й гарячого водопостачання, що надаються дочірнім підприємством “НАША ЗАБОТА” ПП “ЖЕК “НАШ ДІМ” (дахова котельня по вул. Довженка, 4-А) (додаються).

2. Дочірньому підприємству “НАША ЗАБОТА” ПП “ЖЕК “НАШ ДІМ” довести це рішення у встановленому порядку до відома відповідних споживачів.

3. Це рішення набуває чинності з дати його прийняття.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – директора департаменту фінансів Одеської міської ради Бедрегу С.М.

Міський голова О. Костусєв

Керуюча справами Т. Герасименко

 

Додаток
до рішення виконавчого комітету
Одеської міської ради
Від №

 

Тарифи
на теплову енергію та послуги опалення й гарячого водопостачання для населення,

які надаються ДП “НАША ЗАБОТА” ПП “ЖЕК “НАШ ДІМ”
(дахова котельня по вул. Довженка, 4-А)

 

з/п
Категорія споживачів
Тариф, грн (з єдиним податком)
 
Теплова енергія 
за 1 Гкал
Опалення
за 1 м² опалюваної площі на місяць в опалювальний період
Гаряче водопостачання* (підігрів води)
за 1 м³
1
2
3
4
5
 
1
 
Населення
 
 
402,41
 
6,40
 
21,59

 

*Примітка: У разі відсутності квартирних засобів обліку води плата за надані послуги гарячого водопостачання нараховується згідно зі встановленими нормативами (нормами) споживання відповідно до рішення виконавчого комітету Одеської міської ради від 15.02.1992 року № 63 «Про впорядкування експлуатації та користування системами комунального водопроводу та каналізації м. Одеси» зі змінами, внесеними рішенням виконавчого комітету Одеської міської ради від 25.02.2010 року № 30.

Керуюча справами Т. Герасименко

Вик. СинятинськийСтраница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
09.01.2013 15:46

http://www.odessa.ua/

http://www.odessa.ua/46809/