/ Главная / 031609/ПРОЕКТЫ РЕШЕНИЙ ИСПОЛНИТЕЛЬНОГО КОМИТЕТА ОДЕССКОГО ГОРСОВЕТА

031609/ПРОЕКТЫ РЕШЕНИЙ ИСПОЛНИТЕЛЬНОГО КОМИТЕТА ОДЕССКОГО ГОРСОВЕТА

Про затвердження договору пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси між виконавчим комітетом Одеської міської ради та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЕФЕСТ-БІЛДІНГ» при будівництві багатоповерхового житлового комплексу з паркінгом за адресою: м. Одеса, пров. Полуничний, 20-24 (у дві черги)

ПРОЕКТ

 

Про затвердження договору пайової  участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури  м. Одеси між виконавчим комітетом Одеської міської ради та ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЕФЕСТ-БІЛДІНГ» при будівництві  багатоповерхового житлового комплексу з паркінгом за адресою: м. Одеса,  пров. Полуничний, 20-24 (у дві черги)
 
 
Розглянувши клопотання ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЕФЕСТ-БІЛДІНГ» (далі – ТОВ «ГЕФЕСТ-БІЛДІНГ») щодо затвердження договору пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси при будівництві багатоповерхового житлового комплексу з паркінгом за адресою: м. Одеса, пров. Полуничний, 20-24 (у дві черги), враховуючи лист управління архітектури та містобудування Одеської міської ради   від 28.11.2012 р.  № 01-15/666г, беручи до уваги надані документи та обгрунтовуючі матеріали, керуючись ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядком вирішення питань розміщення об’єктів містобудування та надання вихідних даних для їх проектування» (розділ Правил забудови м. Одеси)», затвердженим рішенням Одеської міської ради від 07.10.2009 р. № 4709-V, виконавчий комітет Одеської міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Зобов’язати ТОВ «ГЕФЕСТ-БІЛДІНГ» здійснити будівництво багатоповерхового житлового комплексу з паркінгом за адресою: м. Одеса, пров. Полуничний, 20-24 у дві черги:
- 1-ша черга – житловий комплекс з паркінгом – 31.12.2015 р.;
- 2-га черга – спортивно-оздоровчий комплекс – 31.12.2016 р.
 
2. Затвердити договір пайової участі замовників у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Одеси між виконавчим комітетом Одеської міської ради та ТОВ «ГЕФЕСТ-БІЛДІНГ».
 
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Підгайного С.Г.
 
 
 
Міський голова                                                                     О. Костусєв
Керуюча справами                                                               Т. Герасименко
 
 
Вик. Рагулін  


Страница создана:

Опубликована на сайте:

Полный адрес страницы:
04.01.2013 15:54

http://www.odessa.ua/

http://www.odessa.ua/46720/