/ Головна / ПРОЕКТ РІШЕННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Проект розміщено на офіційному сайті міста Одеси: 04.01.2012

ПРОЕКТ

Про визначення місць, де заборонена роздрібна торгівля

алкогольними напоями та тютюновими виробами
Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Одеської міської ради від 23.12.2011 р. № 1612-VI «Про затвердження Плану діяльності Одеської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік», пункту 9 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30.07.1996 р. № 854, пункту 11 Правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами, затверджених Наказом Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 24.07.2002 р. №218, Одеська міська рада

ВИРІШИЛА:
1. Заборонити роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами на відстані менше ніж 200 метрів від наступних закладів: дошкільних, навчальних, охорони здоров'я, спорту, бібліотек, естетичного виховання (музичних, художніх, театральних, хорових, хореографічних шкіл, шкіл мистецтв), інших закладів соціальної спрямованості.
2. Повідомити Регіональне управління Департаменту з контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в Одеській області про прийняте рішення.
3. По закінченню одного року з дня набуття чинності цього рішення управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради здійснити заходи з відстеження результативності цього рішення.
4. Управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради забезпечити тиражування 200 екземплярів рішення для безкоштовного розповсюдження зацікавленим особам.
5. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити це рішення в установленому порядку.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Одеської міської ради з економічної, інвестиційної політики та торгівлі.Міський голова     О. Костусєв

    Проект рішення внесено постійною комісією Одеської міської ради з економічної,
інвестиційної політики та торгівліСторінка створена:

Опубліковано на сайті:

Повна адреса сторінки:
04.01.2012 20:25

http://www.odessa.ua/

http://www.odessa.ua/38566/