/ Головна / ПРОЕКТ РІШЕННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Проект розміщено на офіційному сайті міста Одеси: 04.01.2012

ПРОЕКТ

Про обмеження часу перебування дітей

у комп'ютерних клубах, місцях масового відпочинкуВідповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Одеської міської ради від 23.12.2011 р. № 1612-VI «Про затвердження Плану діяльності Одеської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік», наказу Міністерства охорони здоров'я України від 15.12.2009 р. «Про затвердження Державних санітарних норм і правил влаштування, утримання, обладнання та організації роботи закладів, які надають послуги з комп'ютерної ігрової діяльності дітям», Одеська міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Суб'єктам господарювання, які надають послуги з комп'ютерної ігрової діяльності дітям, при використанні комп'ютерних ігор дотримуватись норм Закону України «Про захист суспільної моралі».
2. Заборонити перебування дітей віком до 14 років в ігровому закладі пізніше 20.00.
3. По закінченню одного року з дня набуття чинності цього рішення управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради здійснити заходи з відстеження результативності цього рішення.
4. Управлінню розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради забезпечити тиражування 200 екземплярів рішення для безкоштовного розповсюдження зацікавленим особам.
5. Департаменту інформації та зв'язків з громадськістю Одеської міської ради оприлюднити це рішення в установленому порядку.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну
комісію Одеської міської ради з економічної, інвестиційної політики та
торгівлі.


Міський голова О. КостусєвПроект рішення внесено постійною комісією Одеської міської ради з економічної,
інвестиційної політики та торгівлі

Сторінка створена:

Опубліковано на сайті:

Повна адреса сторінки:
04.01.2012 20:22

http://www.odessa.ua/

http://www.odessa.ua/38565/